Get Adobe Flash player

Henna brwi i rzęs

Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy na naszego wizerunku. Dobrze wyregulowane brwi i właściwe podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy, nie tylko "otwierają" oko, ale również sprawiają, że makijaż staje się bardziej atrakcyjny.


 


Umów się na wizytę:
tel. 71 346 11 21
kom. 512 360 632

Henna na brwi z regulacją
Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat.


Henna na rzęsy
Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.


Regulacja brwi

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste.


Henna na brwi i rzęsy z regulacją brwi
Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste. Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.

Stylizacja brwi półpermanentnym cieniem
Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Czasami jednak zdarzają się ubytki w brwiach, które zaburzają linię włosków. W celu ukrycia ubytku stosuje się cienie półpermanentne, które nie osypują się i nie rozmazują. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste.


Umów się na wizytę:
tel. 71 346 11 21
kom. 512 360 632

e-mail: gabinet@prestiz.eu

Zobacz cennikPakiety zabiegówPromocje

 

 Gabinet Kosmetyczny Prestiż
Wrocław Rynek 46/47/2
Tel: 071-346-11-21
gabinet@prestiz.eu
Akceptujemy płatności kartą płatniczą: karty płatnicze