Get Adobe Flash player

NASZ ZESPÓŁ

Ewelina Sztajerowska - właściciel

Założyciel Gabinetu Kosmetycznego Prestiż. Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła studia magisterskie na GWSH w Katowicach oraz podyplomowe studia z psychologii społecznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

W 2005 r postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie najwyższa jakość świadczonych usług jest absolutnym priorytetem i minimum które jest niezbędne do uzyskania zarówno bardzo dobrych efektów terapeutycznych jak i samopoczucia. Jako kosmetolog z bogatym doświadczeniem wie, że w dzisiejszych czasach dla klienta bardzo ważne jest uzyskanie szybkich efektów zabiegów przy jak najmniejszej ich inwazyjności, poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie do kosmetologa. Dlatego też z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań aby sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom swoich klientów. Dba o najwyższą jakość usług, współpracuje z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie.

Pasjonatka zdrowej kuchni. Śpiew i taniec to jej druga życiowa pasja którą stara się realizować w wolnym czasie.

Ewelina Bielinis - kosmetolog, podolog

Dyplomowany kosmetolog, podolog. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku biotechnologia kosmetologiczna i Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. W Gabinecie Prestiż pracuje od 2011 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji cery trądzikowej, naczyniowej oraz z przebarwieniami. Kwalifikowana terapeutka zabiegów Germaine de Capuccini. Uczestniczka warsztatów poświęconych nowoczesnej chemabrazji stosowanej w resurfacingu skóry problematycznej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takiej jak karboksyterapia i mezoterapia igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Zajmuje się tematami nadmiernej utraty włosów oraz pielęgnacją skóry głowy. Dodatkowo specjalizuje się w korekcie wrastających paznokci. Ewelina jest osobą energiczną, pracuje z pasją, lubi planować. Stawia cele, do których dąży w pielęgnacji z pacjentami. Jest zachowawcza, poleca zabiegi i dobiera pielęgnację, będąc pewna najlepszych efektów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu krajowych szkoleniach.

Poza pracą lubi spędzać czas z najbliższą rodziną, tęskni za ogrodem, zadowalając się zielonym balkonem. 

Angelika Smektała - manager, kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog, fizjoterapeuta. W Instytucie pełni funkcję managera. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. W Instytucie Prestiż pracuje od 2011 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji cery dojrzałej, naczyniowej i wrażliwej. Kwalifikowana terapeutka zabiegów Germaine de Capuccini. Uczestniczka warsztatów poświęconych nowoczesnej chemabrazji stosowanej w resurfacingu skóry problematycznej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii medycznej, takiej jak karboksyterapia i mezoterapia igłowa wykorzystywana w modelowaniu sylwetki oraz zabiegach rewitalizujących skórę twarzy. Terapeutka Metody Mechanicznego Diagnozowania i Terapii wg McKenziego, instruktor Nordic Walking. Uczestniczyła w kursie koncepcji PNF (torowanie nerwowo- mięśniowe).

 Zajmuje się również tematami nadmiernej utraty włosów oraz pielęgnacją skóry głowy. Angelika jest osobą pogodną i ambitną. Zawsze podąża za nowoczesnymi rozwiązaniami w kosmetologii i fizjoterapii. Dzięki rozszerzeniu wiedzy o fizjoterapię, podchodzi do problemu pacjentów holistycznie, co przejawia się w osiąganiu celu zabiegowego. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu międzynarodowych szkoleniach.

Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas na rowerze oraz z przyjaciółmi, w wolnej chwili zatapia się w dobrej lekturze.

Anna Pawlik - wizażysta i stylista

Wizażysta i stylista, dyplomowany kosmetolog, magister komunikacji społecznej i public relations. Doświadczony instruktor makijażu marki Peggy Sage oraz nauczyciel kosmetologii i wizażu we wrocławskich szkołach kosmetycznych.

Współpracuje ze Studiem Filmowym Ikona, gdzie przygotowuje makijaże i stylizacje do telewizyjnych i internetowych spotów reklamowych, wywiadów i sesji zdjęciowych z przedstawicielami międzynarodowych korporacji i największych polskich firm.  Tworzy kostiumy i charakteryzacje aktorów gier miejskich oraz współpracuje przy sesjach  zdjęciowych z profesjonalnymi fotografami, dbając o perfekcyjny wygląd aktorów i ludzi biznesu.

W pracy wykorzystuje airbrush („powietrzny pędzel”) czyli amerykańską technikę nakładania podkładu specjalnie dostosowaną do wysokich wymagań zapisu obrazu w filmie i telewizji FULL HD.

Prywatnie  wielbicielka malarstwa, prozy  Brunona Schulza oraz fizyki kwantowej. 

Gabriela Strackiewicz - recepcjonistka

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Projektowanie Komunikacji. Swoje umiejętności w pracy na recepcji doskonali od 2012, obsługując konferencje okulistyczne głównie w roli recepcjonistki. Praca z ludźmi jest dla niej codziennością również na uczelni, gdzie systematycznie pogłębia swoje kompetencje w dziedzinie sprawnej komunikacji.

Jest otwarta, pozytywna i cierpliwa, dzięki czemu ze swobodą buduje i rozwija relacje interpersonalne z każdą nowo poznaną osobą.

Jej hobby to bieganie, joga, jazda na rowerze oraz projektowanie graficzne.

Maria Malec- recepcjonistka

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Komunikacja Wizerunkowa, specjalizacja public relations. Jako recepcjonistka w Gabinecie Kosmetycznym ‘Prestiż’ pracuje od niedawna Jest osobą, która dąży do celu, z determinacją i konsekwencją pokonując wszystkie przeszkody. Jej codzienne motto to 'nie ma rzeczy niemożliwych'. Cechują ją łatwość w nawiązywaniu kontaktów; szczerość, otwartość, zorganizowanie i odpowiedzialność. W wolnych chwilach wraca do ukochanej Jeleniej Góry, gdzie spędza czas z rodziną a także na rolkach, rowerze i nartach.Gabinet Kosmetyczny Prestiż
Wrocław Rynek 46/47/2
Tel: 071-346-11-21
gabinet@prestiz.eu
Akceptujemy płatności kartą płatniczą: karty płatnicze